بیت کویین چیست ؟؟؟

 

بیت کوین نخستین ارز رمزنگاری شده است و آن را می توان اولین کاربرد اجرایی تکنولوژی بلاک چین دانست که توانست به سرعت ترقی کند و توجهات بسیاری را به خود جلب نماید.

بیت کوین ( bitcoin ) نوعی پول دیجیتال است که بصورت رمزنگاری شده و با استفاده از توابع و محاسبات پیچیده ریاضی ساخته می شود. در حقیقت بیتکوین توسط اشخاص مختلف در سرتاسر دنیا، با ادغام نرم افزار و سخت افزار قدرتمند و حل عملیات پیچیده ریاضی، ایجاد و استخراج می‌شود.

الگوریتم بیت کوین به گونه ای نوشته شده است که تنها ۲۱ میلیون بیت کوین استخراج خواهد شد. این بدان معناست که در جهان بیشتر از ۲۱ میلیون بیت کوین وجود نخواهد داشت. تا لحظه نگارش این مقاله بیش از ۱۷ میلیون بیت کوین استخراج شده است.

البته بیت کوین را می توان به قسمت های بسیار کوچک تر تقسیم و مبادله کرد. کوچکترین واحد بیت کوین ساتوشی است که هر ساتوشی برابر با ۰٫۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین می باشد.


معرفی و اموزش کسب درامد رایگان از سایت های بیت کویین کوین ,میلیون ,استخراج ,کوین استخراج

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

playerland | پلیرلند فیلم تل مشاوره روانشناسی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مشاوره اجرای ایمنی آتش نشانی گرمایش برودت پارس نقاشی ساختمان سایت خرید اینترنتی زانیار Online-Business طراحی سایت اردبیل خدمات رزواسیون و امنیتی اشیانه انشا صفحه 80 نگارش دهم دانلود اهنگ یاد تو جان دلم حال دلم قرق نمازم کرده جای معبودمو معشقومو این دل که عبادت کرده انشادرموردصحنه ورود یک موش بخانه ب همراه بند مقدمه بند بدنه بند نتیجه مدل مانتو ماکسیرا فرهنگ بومی درس آزادششم دیگه حتی سیگارم آرومم نیمیکنه آخرین قیمت طلا23فروردین97 آینده پژوهی نگاری استاد دانشجو مدیر کل دانشگاه فرهنگ پیشرفت توسعه روند اقتصاد مدیریت mail معنی ضرب المثل افتاب پشت ابر نمی ماند آهنگ داره چشمات کار